In Nederland hanteren wij veelal de NEN 1568 als norm voor: Blusmiddelen – schuimconcentraten. ook wel schuim vormende vloeistoffen genoemd. De NEN-EN 1568 bestaat uit een aantal delen.
Blusmiddelen – Schuimconcentraten
Deel 1: Specificatie voor schuimconcentraten met gemiddelde expansie voor gebruik op vloeistoffen die niet met water mengbaar zijn.
Deel 2: Specificatie voor schuimconcentraten met grote expansie voor gebruik op vloeistoffen die niet met water mengbaar zijn.
Deel 3: Specificatie voor schuimconcentraten met lage expansie voor gebruik op vloeistoffen die niet met water mengbaar zijn.
Deel 4:Â Specificatie voor schuimconcentraten met lage expansie voor gebruik op vloeistoffen die met water mengbaar zijn
De NEN heeft de revisie van de delen 1,2 en 4 gepubliceerd. De revisie van deel 3 is nog niet gepubliceerd.
Deel dit bericht of pagina